Статті

Габіони в сучасному ландшафті

03.07.2015

 

gabion (1)

Красива присадибна ділянка є гордістю для власника. Саме габіони в ландшафтному дизайні можуть створити неповторний ефект, надати території родзинки і природної краси. При цьому подібного типу конструкції несуть не лише естетичне навантаження, а й виконують цілком практичні завдання.

gabion (2)Традиційні габіони – це прямокутні сітчасті ящики, виготовлені з металевого дроту і заповнені природним каменем.

Габіонні конструкції з часом заповнюються піском або грунтом, на них проростають рослини, коріння яких скріплюють конструкції між собою. Це додає габіонам довговічності і декоративного ефекту.

gabion (7)У сучасному ландшафтному дизайні габіони широко застосовуються для влаштування підпірних стінок, зміцнення схилів від зсувів, а також для терасування похилих ділянок.

Зміцнення берегів водойм. Захищений габіонами берег дуже красивий, він природно вписується в ландшафт, на ньому приємно сидіти.

Можна сконструювати бордюри і різноманітні клумби для декоративних композицій, малі архітектурні форми, розмежовувальні стінки та елементи, які візуально розділятимуть ділянку на зони.

З габіонів можна виготовити оригінальні садові меблі, які крім сучасного ексклюзивного вигляду не поступатимуться функціональністю перед традиційними столами, лавками або стільцями.gabion (4)

Огорожа, зроблена з габіонної сітки має привабливий сучасний вигляд, до того ж вона довговічна і виступає чудовим шумопоглинаючим бар’єром.

gabion (5)Зважаючи на особливості конструкції, габіонам не страшна усадка грунту. Також вони володіють хорошими дренажними властивостями, завдяки чому не накопичують поверхневі води.

Завдяки цьому габіони є ідеальними конструкціями для декорування та оптимізації присадибних ділянок. Накопичуючи на своїй поверхні грунт, на габіонах ростуть трав’янисті і чагарникові рослини, поступово перетворюючи на невід’ємну частину навколишнього природного ландшафту.

 

 

 

You Might Also Like